Orgonity

Čo je to Orgonový harmonizér - orgonit, a ako pôsobí? Jeho názov je odvodený od Orgonu. Je to výrobok alebo produkt z organickej živice a kovových pilín (anorganická časť). Pridaním krištáľov, alebo iných minerálov ako napr. ametystu, ruženínu, šungitu...atď., sa jeho účinok znásobuje. V organickej živici, ktorá priťahuje životodárnu Orgonovú energiu sú zaliaté kovové piliny, ktoré túto energiu od seba odrážajú. Vzniká veľmi rýchly, až chaotický pohyb energie, čo spôsobuje, že sa deštruktívna negatívna energia transformuje na čistú - pozitívnu, keď opúšťa orgonový harmonizér.

  • neutralizuje negatívne elektromagnetické žiarenie, transformuje deštruktívne energie na pozitívne
  • neutralizuje geopatogénne zóny
  • spúšťa samoliečiaci detoxikačný proces v organizme, čistí a nabíja životodárnou orgonovou energiou
  • pomáha proti nespavosti, spánok je viac osviežujúci
  • pomáha prebudiť vrodené psychické schopnosti
  • inšpiruje vyrovnanosť, dobrú náladu a príjemné správanie
  • priaznivo vplýva na životné prostredie a všetky živé organizmy, čistí vodu
  • priaznivo vplýva na rast rastlín, znižuje nároky na vodu
Keďže tieto orgonity sú ručne vyrábané, je niekedy možná mierna odlišnosť farby v porovnaní s obrázkom.

Orgonity ponúkame v nasledovných kategóriách (kliknite na kategóriu pre rýchle zobrazenie):

Priestorové orgonity

Priestorový orgonit je vhodný na ošetrenie našich domovov a pracovísk, kde sme obklopení zdraviu škodlivým elektromagnetickým žiarením (smogom) z elektrických spotrebičov ako sú napr. televízor, monitor PC, wifi, mobilný telefón, chladnička, všetky elektrické rozvody, atď. Orgonové harmonizéry navodzujú harmonickú atmosféru, keďže transformujú deštruktívne energie na pozitívne a tým vlastne aj inšpirujú k príjemnejšiemu správaniu.

Zloženie: v organickej polyest. živici zaliate kovové špony - hliník a mosadz, mosadzný prach, transparentný na povrchu, uprostred vložený prírodný kúsok horského krištáľu a ametystu.

Rozmery: sakara - cca 6,4 x 2,8 cm, jitka - cca 6 x 2,4 cm, jurta - cca 5,9 x 2,5 cm, srdce - cca 6 x 2,5 cm.

Dostupné farby:
sakara, jitka, jurta - červená, fialová, medová, modrá, zelená
srdce - červená, medová, modrá, zelená.Osobný harmonizér

Tento orgonit je menší, vhodný do vrecka, alebo do kabelky, pre vašu osobnú ochranu pred elektromagnetickým smogom, kamkoľvek sa spolu s ním vyberiete.

Zloženie: v organickej polyest. živici zaliate špony mosadze a zliatiny hliníka a medi, kúsky prírodného horského krištáľu a ametystu.

Rozmery: cca : 4,0 x 1,8 cm.

Dostupné farby: červeno-hnedá, fialová, medová, modrá, zelená.Harmonizačná orgonitová podložka

Pod džbán alebo pohár na nabíjanie vody, potravín a priestoru.

Ako každý z priestorových harmonizérov je aj podložka vhodná na ošetrenie našich domovov, kde sme obklopení negatívnym zdraviu škodlivým elektromagnetickým žiarením (smogom) z elektrických spotrebičov ako sú napr. televízor, monitor PC, wifi, mobilný telefón, chladnička, všetky elektrické rozvody...atď. Orgonové harmonizéry navodzujú harmonickú atmosféru, keďže transformujú deštruktívne energie na pozitívne a tým vlastne aj inšpirujú k príjemnejšiemu správaniu.

Zloženie: v organickej polyest. živici zaliaté kovové špony (mosadz a hliník), s SBB galaxijnou špirálou (pocínovaná meď) uprostred – na zrýchlenie a rozptýlenie energie s 3 hrotmi prírodného horského kryštálu s chloritom (fantómový kryštál z Madagaskaru), so šungitom a drťou ruženínu.

Rozmery: cca 14,5 x 14,5 x 1,2 cm.

Dostupné farby: tmavožltá, oranžová, červená, ružová, fialová, modrá, zelenáAmulety

Amulet je svojím zložením Orgonový harmonizér (organická polyest. živica, 22. karát. plátkove zlato, polodrahokam - ruženín, špirála-pocínovaná meď) a vytvára nám osobnú ochranu pred negatívnymi energiami a elektromagnetickým smogom, pomáha v nás prebúdzať naše vrodené psychické schopnosti.

Amulet s klasickou Keltskou špirálou – pôsobí ako biogenerátor, má veľmi silné harmonizujúce a ukľudňujúce účinky. Intenzívne doplňuje životodárnu energiu, napr. nosením na hrudi ako šperk, alebo prikladaním na oslabené miesta na tele ľavotočivou stranou.

Amulet Merkaba - Merkaba je veľmi silný ochranný symbol, pripisujú sa mu aj liečebné vlastnosti. Tvar Merkaby-hviezdicový tetrahedrón pozostáva z dvoch vzájomne sa prelínajúcich tetrahedrónov, ktoré sa podobajú na trojrozmernú Dávidovu hviezdu, dva prelínajúce sa tetrahedróny predstavujú mužskú a ženskú energiu v dokonalej rovnováhe. Okolo nášho tela existuje takýto hviezdicový tetrahedrón.

Amulet 12 farieb Merkaby s Keltskou špirálou - základné farby spektra s doplnkovými farbami pôsobia harmonicky na nás na duchovnej aj fyzickej úrovni. Keltská špirála na zadnej strane je uložená ľavotočivo k nášmu telu a pôsobí ako biogenerátor, má silné harmonizujúce a ukľudňujúce účinky. Dopĺňa nám životodárnu energiu.

Rozmery: cca 4,0 x 0,7 cm.

Dostupné farby:
Amulet s Keltskou špirálou - žltá, oranžová, červená, ružová, fialová, modrá, zelená, transparentná.
Amulet Merkaba - červeno-hnedá, fialová, modrá, zelená.
Amulet 12 farieb Merkaby - farba orgonitu je transparentnáPrívesky

Je vhodný na nosenie na tele v blízkosti srdcovej čakry. Svojím zložením (organická polyest.živica, vo vrchnej časti mosadzné a hliníkové špony,mosadzný prach, šungitová drť, 22. karátové plátkove zlato, v spodnej časti vybraný minerál) je to Orgonový harmonizér – Orgonit, chráni pred negatívnym elektromagnetickým žiarením. Má harmonizujúce účinky, pomáha prebúdzať naše psychické schopnosti, čistí a nabíja telo životodárnou orgonovou energiou.

Ametyst je mimoriadne silný kameň, bráni nositeľa pred psychickými útokmi. Pomáha rozhodovať sa.
Jadeit priťahuje šťastie a priateľstvo,ukľudňuje nervový systém.
Granát povzbudzuje lásku a oddanosť, pomáha ovládať zlosť, ktorú smerujeme k sebe.
Turmalín, chráni pred elektrosmogom, pred mentálnymi útokmi a negatívnymi energiami všetkého druhu, posiluje imunitu, uzemňuje nás.

Prívesky je možné vyrobiť aj ako kyvadlo, so striebornou retiazkou a ametystovou guličkou na konci.

Rozmery: cca 5,0 x 1,3 cm.

Sfarbenie príveskov: Ametyst - fialová, Jadeit - zelená, Granát - červená, Turmalín - čierna (farbená šungitom)Kyvadlo

Kyvadlo je jedna z najstarších pomôcok človeka. Pomocou neho komunikuje naše vedomie a podvedomie. Na naše otázky odpovedá pohybom, ktorý vzniká prenosom bioenergie do prstov, v ktorých držíme kyvadlo. Pri práci s kyvadlom je dôležitá citlivosť a usilovný tréning.

Zloženie: v čírej organ. polyest. živici zaliate plátky 22.karát. zlata, kúsky ametystu, na striebornej retiazke s ametystovou guličkou a špirálkou na konci.

Orgonové prívesky s minerálmi je tiež možné vyrobiť ako kyvadlo, teda so striebornou retiazkou a ametystovou guličkou na konci.

Rozmery: dĺžka orgonitu - cca 5 cm, dĺžka retiazky 10 cm.Orgonový biogenerátor

Orgonový biogenerátor je Orgonový harmonizér, ktorého súčasťou je Keltská špirála, a tá je silným tvarovým žiaričom – dopĺňa a kumuluje životnú energiu nevyhnutnú pre náš život. Koncentrovaním tejto energie na oslabené miesta na tele dochádza k ich regenerácii. Prikladaním na oslabené miesta zelenou stranou (pravotočivá špirála) cca na 10-15 minút – odoberá negatívnu energiu. Na dobitie životnej energie prikladať červenou stranou (ľavotočivá špirála) - dlhodobo, podľa pocitov. Chráni pred elektromagnetickým žiarením.

Zloženie: organická polyest. živica, 22.karátové plátkové zlato, kovová špirála je pocínovaná meď.

Rozmery: cca 4,0 x 2,0 cmSvietnik na čajovú sviečku

Skarabeus - egyptský symbol – v starom Egypte bol posvätný chrobák uctievaný ako boh Slnka. V jazyku Egypťanov „Cheprer“ blízke slovu „cheper“ – v hieroglyfoch znamená „transformovať sa“, „stať sa“, „byť“.
Kvet života - geometrický tvar - vzorec stvorenia.
Harmonizér je určený do priestoru našich domovov, alebo pracovísk na transformáciu negatívnych energií na energie príjemné pre život. Skarabeus môže zároveň slúžiť aj ako svietnik na čajovú sviečku.

Zloženie: organická polyester.živica, špony – mosadz a zliatina hliníka a medi, drť polodrahokomu-ruženín, šungitová drť a 22.karát. plátkové zlato.

Rozmery: cca 10,0 x 7,0 x 1,5 cm.

Farba: zelená.