O nás

Firma RABA vznikla v roku 1994 ako obchodná spoločnosť s tuzemskou pôsobnosťou. Rozvojom obchodných aktivít RABA v pomerne krátkom čase prenikla aj na zahraničné trhy. V súčasnosti spolupracuje s mnohými európskymi krajinami - hlavne s Poľskom, Českou republikou, Maďarskom.

Základný ponúkaný sortiment tvoria sviečky, soľné výrobky, svadobné doplnky, prírodné produkty a doplnkové dekoratívne predmety.

Ponuka sviečok predstavuje široký sortiment jednoduchých tvarov v prevedení lakovanom a metalickom s krásnym leskom, aromatických sviečok, prírodných stearínových sviečok a dekoratívnych zdobených sviečok prevažne ručne vyrábaných. Ponúkame 24 základných farebných odtieňov, viac ako 20 rôznych vôní a niekoľko povrchových úprav.

Ponuka doplnkových dekoratívnych predmetov sa postupne od jednoduchých svietnikov a sklenených, či keramických podstavcov pod sviečky rozšírila aj na dekoratívne kytice a svadobné doplnky - svadobné poháre, svadobné pierka, dekorácie a iné doplnky.

Soľná jaskyňa bola vybudovaná v roku 2005 v centre mesta Prešova, aby sprostredkovala obyvateľom aj návštevníkom tohto mesta pozitívne liečivé účinky soľných kryštálov z poľských soľných baní, z himalájskych ložísk a z Mŕtveho mora. Popri soľnej jaskyni ponúkame rôzne soľné výrobky - soľné lampy, jedlú a kúpeľovú himalájsku soľ, hality na soľanku, energetické hality.

Prírodné produkty predstavujú hlavne doplnky výživy zamerané na zlepšenie zdravotného stavu pri mnohých ochoreniach a na prevenciu pred výskytom rôznych, najmä tzv. civilizačných chorôb.

Naším mottom je krása-zdravie-relax a naším cieľom dosiahnuť spokojnosť zákazníka ponukou širokého sortimentu vysoko kvalitného tovaru so zreteľom na estetické prevedenie pre krásu, overené účinky pre zdravie a za prijateľné ceny.

Náš tovar predávame veľkoobchodne odberateľom z celého Slovenska, a tiež aj maloobchodne jednotlivcom, ktorých náš tovar zaujme. Posielame na dobierku prostredníctvom Slovenskej pošty, kuriérskej služby a využívame aj vlastný rozvoz.